₺6,95 KDV Dahil
₺29,95 KDV Dahil
₺6,95 KDV Dahil
₺29,95 KDV Dahil
₺39,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺29,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺29,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺37,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺37,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺37,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil
₺39,95 KDV Dahil
₺89,95 KDV Dahil
₺37,95 KDV Dahil
₺79,95 KDV Dahil

Terlik & Sandalet Modelleri

Hemen her kadının şıklığını artırmak ve konforunu en üst düzeyde tutmak için edindiği kadın terlik ve sandalet modelleri, farklı kullanım alanları ve üretim malzemeleri ile farklılık göstermektedir. Bayan terlik ile sandalet modelleri, yaz aylarında kullanılabilecek en değerli giyim eşyaları arasında yer almaktadır.

Birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz terlik modelleri arasında yer alan dolgu topuklu kadın terlik modelleri, dolgu yükseklikleri itibari ile büyük çeşitliliğe sahiptir. Dolgu detayların yanı sıra ürünlerin üst kısımlarına konulan toka ve cırt yapıları, ürüne görsel anlamda da farklılık kazandırmaktadır.

Her kadının en sevdiği, en rahat ettiği ayakkabı çeşitlerinden biri olan sandaletler ise her gardıropta vazgeçilmez bir parça olarak yer almaktadır. Birçok farklı modelde bulabileceğiniz sandaletleri uygun kombinler ile hem gündüz hem de gece tercih edebilirsiniz. Düz modeller ve plaj modelleri ile yaz aylarında rahatlığın tadını çıkartırken, topuklu ve iddialı modellerimiz ile bahar ve kış aylarında da gece kıyafetlerinizle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bayan Sandalet Modelleri

Kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen sandalet modelleri, her sezonda daha da fazla çeşitlerle beğeninize sunulmaktadır. Düz ve kösele tabanlı klasik sandalet modelleri yıllardır olduğu gibi bu sezonda da çoğu bayanın günlük tercihi arasında yer almaktadır. Bu sandaletlerin bilekten bağlı modelleriyle bileklerinizi daha ince gösterirken diğer yandan da rahat ve konforlu bir şıklık yaratabilirsiniz. Klasik ince tabanlı sandalet modellerini bol ve uzun elbiseler, pantolonlar ve büyük şallarla tamamlayarak bohem bir stil oluşturabilirsiniz.

Son yıllarda ince tabanlı sandaletlerin yanı sıra dolgu topuklu ve platform topuklu sandaletler de tercih edilmektedir. Bu modeller hem topuklu giyerek daha alımlı olmanızı sağlamakta hem de rahatlıkları ile ön plana çıkmaktadır. Platform topuklu sandalet modelleri kumaş deri ya da plastik materyaller ile üretilmektedir. Bu tür sandaletleri dinamik kombinlerde, kısa şortlarla, eteklerle ve dar kotlarla birlikte tercih edebilirsiniz.

Dolgu topuklu sandaletler ise daha dişi bir tarz yaratmanızı sağlamaktadır. Üstelik dolgu topuk sandalet modellerini kumaş pantolon ve etekleriniz ile kullanılarak iş ortamında da tercih edebilirsiniz. İnce topuklu ve yüksek topuklu sandaletler de geceleri abiye kıyafetlerinizi tamamlamak için birebir alternatifler olarak ön plana çıkmaktadır. Yüksek topuklu sandaletleri, dar pantolonlar, büstiyerler ve mini elbiselerle tamamlayabilirsiniz.

Bazı abiye modellerde yer alan parlak taşlar, fermuarlar, pullar gibi aksesuarlar sayesinde tüm dikkatleri kolaylıkla üzerinize çekebilirsiniz. Stil sahibi sandaletlerinizi düz bir elbise ile de tamamlayarak, tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özellikle iddialı giyinmeyi sevenlerin tercihleri arasında yer alan yüksek bilekli bot formundaki sandaletler ile çarpıcı bir stil yaratabilirsiniz. Bu sandaletler özellikle yaz gecesi partilerinde sıklıkla tercih edilmekte ve parlak elbiseler, mini eteklerle harika bir uyum yaratmaktadır.

Kadın Terlik Modelleri

Kadınlar yaz aylarında sıklıkla parmak arası yapıdaki kadın terliklerini, yaz sıcaklarından en az düzeyde etkilenmek için tercih etmektedir. Ayaklarınızın her koşulda ferah kalmasını sağlamaktadır. Gerek şehir yaşamında gerekse yazlık tatil mekanlarında keyifle kullanabileceğiniz parmak arası bayan terlik modelleri, farklı renk ve tasarımları ile şıklığınızı arttırmanıza yardımcı olmaktadır. bunun yanı sıra, kimi modellerin tabanlarındaki tırtıklar, özellikle ıslak ve kaygan zeminlerde daha rahat hareket etmenizi sağlamaktadır.

Ev kullanımının dışında çalışma ortamlarında da değerlendirebileceğiniz nitelikteki sabo yapıdaki terlikleri, genellikle düz renkli olmaları ve ayak sağlığını koruyan ortopedik tabanları sayesinde tercihleriniz arasında yer almaktadır. Topuk kısmı bantlı ya da bantsız olan modeller, görünümlerinin yanı sıra hareket anında kullanıcıların ayaklarını daha efektif konulmasında da etkili bir rol oynamaktadır.

Gerek kişisel kullanım gerekse evlerinize gelen kadın misafirlerinizin severek kullandıkları ev terliği formundaki bayan terlik modelleri, farklı üretim malzemeleri ve tasarımları ile ev içerisinde de şıklığı ve rahatlığı yakalamanızı sağlamaktadır. Açık burunlu modeller, ayaklarınızın nefes almasına imkan tanırken, farklı yüksekliklerdeki topuk kısımları ayaklarınızı yere daha doru basmanızı sağlamaktadır.

İlginizi çeken ürünlere sahip olmadan önce alınması planlanan modellerin ayak yapısına uygun olup olmadığına da dikkat etmeniz gereklidir. Özellikle, çeşitli sağlık sorunlarından dolayı ayakları zamanla şişen kadınların, hakiki deriden imal edilen ürünleri ve ön kısmı kemeri aracılığı ile genişletilebilir olmayan modelleri seçerken, özen göstermek gereklidir. Bunun dışın plaj ortamında kullanılacak şekilde yapılandırılan parmak arası terliklerin kumlardan kolay temizlenmesi isteniyorsa, su ile temas ettiğinde üzerindeki kum ve benzeri kalıntıları efor sarf etmeden giderecek modellere yönelmek doğru olacaktır.

Bayan Terlik & Sandalet Fiyatları

Bayan terlik ve sandalet modellerinin geniş ürün yelpazesi fiyatlara da yansımaktadır. Farklı materyaller ve aksesuarlar kullanarak tasarlanan modeller arasında her bütçeye uygun kadın sandalet ve terlik modelleri bulunmaktadır. Satın alacağınız modele karar verirken üretildiği malzemeye de dikkat eteniz gereklidir.

Kullanılan malzeme ürünün fiyatını etkileyeceği gibi sandalet ya da terliğinizi hangi ortamda giyebileceğinizi de belirlemektedir. Deniz ile havuz kenarı gibi nemli ortamlarda plastik ve kauçuktan yapılan modelleri tercih edebilirsiniz. Mantar topuk ya da tahta topuklu sandalet modellerini ise günlük hayatta hatta iş ortamında da kullanabilirsiniz. Bu modeller bir yandan rahatınızı sağlarken bir yandan da şık olmanızı sağlamaktadır.

Sıklıkla tercih edilen terlik ve sandalet çeşitleri her sezonda daha fazla çeşitlenmektedir. Modeller arasında şık ve farklı giyinmeyi sevenler kadar, konforuna düşkün olanlar içinde çeşitler bulunmaktadır. Özellikle ortopedik tabanlı modeller konforuna düşkün olanların ilk tercihi olmaktadır. bir yürüyüş ayakkabısı rahatlığındaki modeller sayesinde konforu bir kez daha hissedeceksiniz.